Урок #0

Перед початком вивчення…

Почнемо з невеликого огляду нашого сайту

Наразі на сайті лише один курс (сайт розвивається, тому поступово кількість курсів буде зростати). Під час проходження цього курсу ви отримаєте початкові знання і вміння в C++, через що він і має назву «Введення в C++». Весь курс складається з уроків. Кожен урок охоплює одну, або декілька взаємопов’язаних тем. Уроки поділяються на частини, кожна з яких містить інформацію з певної теми.

Програмний код буде зустрічатися в кожному уроці і буде представлятись в подібних блоках:

Результат виконання програми розміщується в наступному блоці

9765625
Для продовження натисніть будь-яку клавішу…

Пояснимо, чому саме «Для продовження натисніть будь-яку клавішу…»? Оскільки текст виводиться під час паузи в середовищі розробки (IDE), або простіше кажучи в компіляторі Microsoft Visual Studio. Ця IDE є найбільш зручною та функціональною (на мою думку) з усіх існуючих. Хоча це ПО було колись повністю платним, але зараз існує і безкоштовна Community версія. Завантажити останню версію можна з сайту Microsoft за цим посиланням.

Якщо ж ви хочете зберегти близько десятка гігабайт місця на жорсткому диску, то можете завантажити інші компілятори як Code::Blocks або Dev C++. Якщо ж ви вивчаєте С++ перебуваючи не вдома і не маючи доступ до пк або ноутбука, то є досить нормальні, але все так само незручні компілятори, як CppDroid (Android, free), C4droid (Android, 1.78$) та CppCode (IOS, free).

У тексті уроку Ви можете зустріти виділені слова, такі як cout. Це просто фрагменти коду.

В кінці кожного уроку є кілька питань, які є обов’язковими до прочитання. Там міститься багато корисної інформації.

Втім, це поки що все, що потрібно знати про структуру уроку. Слідкуйте за оновленнями сайту, сайту, що б не пропустити важливих новин і оновлень.

Давайте почнемо вивчення мови програмування C++!


Вступ Урок #1